15-36 kg

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tagi

COLETTO AVANTI ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg

Nowy

349,00 zł

COLETTO Fotelik samochodowy Avanti ISOFIX 15-36kg

Coletto Avanti Isofix to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg, grupa II+III

Posiada bardzo bezpieczny system montażu fotelika w samochodzie tzw. ISOFIX. Testy zderzeniowe wykonane w Instytucie TNO w Holandii, mającym jeden z najlepiej wyposażonych obiektów badawczych na świecie do wykonywania testów zderzeniowych. Fotelik rośnie wraz z dzieckiem dzięki regulowanej szerokości oparcia oraz wysokości zagłówka. Ma możliwość demontażu oparcia i używania samej podstawki. Siedzisko wykonane z materiału zapewniającego komfort siedzenia i zapobiegającego poceniu. 

Maksymalna wysokość oparcia: 69 cm

Foteliki samochodowe Coletto cieszą się dużym uznaniem wsród użytkowników ze względu na bezpieczeństwo, jakość oraz estetykę wykonania. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa zapewniając pełne bezpieczeństwo przewożonych dzieci.

Testy zderzeniowe:

Wykonane w Instytucie TNO Automotive z siedzibą w Holandii. Jest jedną z niewielu instytucji na świecie, która może wydać homologację EC / ECE  dla pojazdów, które są zgodne z normami krajowymi i międzynarodowymi. Posiada jeden z najlepiej wyposażonych obiektów badawczych na świecie do wykonywania testów zderzeniowych. 

TNO jest jedynym instytutem w świecie, który, wraz z jego strategicznymi partnerami, oferuje pełen zakres badań motoryzacyjnych. Od ponad 30 lat odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu testów i produktów do oceny i poprawy pasywnych aspektów bezpieczeństwa pojazdów i ich komponentów.  Instytut ten jest kluczowym dostawcą opartych na wiedzy naukowej rozwiązań  dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego i jego dostawców oraz do innych zainteresowanych bezpieczeństwem organizacji.

Przeprowadzono następujące testy:

  • test dynamiczny (dynamic test)
  • test korozyjny (corrosion test)
  • test ścieralności i mikroprzesuwu (abrasionµslip test)
  • testy pasów i zapięć (webbing&buckle test)
  • test absorpcji energii (energy absorbing test)   

Waga: 6 kg

Opinie

Napisz opinię

COLETTO AVANTI ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg

COLETTO AVANTI ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: